Witamy w

Salonie Rodzinnym Rataje Rondo

Jesteśmy firmą rodzinną z wielopokoleniową tradycją, która w branży działa już ponad 23 lata. W tym czasie wnikliwie obserwowaliśmy przemiany w sektorze handlu samochodami używanymi. Doskonale pamiętamy okres, w którym zakup auta był bardzo czasochłonny i wiązał się z wieloma uciążliwościami, na przykład z koniecznością opłacenia wysokiego cła. Z powodzeniem udało nam się stworzyć Rodzinne Miejsce Motoryzacyjne w Ratajach przy Chodzieży, w którym samochody używane z gwarancją można nabyć szybko i bezproblemowo.

W trakcie wieloletniej działalności obsługiwaliśmy klientów niemal z całej Polski. Wielokrotnie współpracowaliśmy także z zagranicznymi firmami oraz klientami indywidualnymi. Kontrahenci docenili profesjonalizm naszego zespołu, indywidualne podejście do każdej transakcji oraz kompleksową i zarazem błyskawiczną obsługę. Pełne zadowolenie klienta z dokonanego zakupu jest naszym najwyższym celem – z satysfakcją możemy przyznać, że oferowane przez nas usługi cieszą się ogromnym uznaniem w całym kraju.

Sprzedaż samochodów osobowych używanych
Wszystkie oferowane przez nas pojazdy poddawane są wnikliwej kontroli technicznej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu komfort i bezpieczeństwo. Oferty komisów samochodowych czy salonów nie zawsze odpowiadają rzeczywistym potrzebom klientów – dla nas jest to priorytet. Świadczymy kompleksowe usługi – począwszy od uzgodnień natury finansowej, skończywszy na ubezpieczeniu samochodu i jego serwisowaniu. Zajmujemy się także sprawną i profesjonalną likwidacją szkód powypadkowych.

Import aut z Niemiec

Współpracujemy z najlepszymi, nasi dostawcy są wieloletnimi fachowcami w swojej branży

Gwarancja

Przed sprzedażą sprawdzamy dokładnie wszystkie pojazdy. Wystawiamy gwarancję i certyfikat ``Pewne Auto``

Auto pod dom

ako nieliczni na rynku polskim na życzenie klienta dowozimy auto pod dom w 24h

Finansowanie

Proponujemy korzystne i szybkie finansowanie. Jesteśmy AUTORYZOWANYM PARTNEREM kilku banków

Co nasi klienci o nas mówią

Opinie

Samochodów w ofercie
Opinii o salonie
Zadowolonych klientów
Nagród branżowych