Witamy w

Salonie rodzinnym Rataje Rondo

Salon Rodzinny Euro-Auto oczarowuje niezwykłym klimatem z rekomendacją od 23 lat w branży
Niezwykły charakter miejsca zapewnia naszym klientom pozytywną atmosferę
Doskonałe miejsce na kupno, sprzedaż lub wymianę samochodu
Obiekt znajduję się przy samym rondzie w Ratajach niedaleko plaży Łazienki Chodzieskie

Jesteśmy firmą rodzinną z wielopokoleniową tradycją, która w branży działa już ponad 23lata. W tym czasie wnikliwie obserwowaliśmy przemiany w sektorze handlu samochodami używanymi. Doskonale pamiętamy okres, w którym zakup auta był bardzo czasochłonny i wiązał się z wieloma uciążliwościami, na przykład z koniecznością opłacenia wysokiego cła. Z powodzeniem udało nam się stworzyć Rodzinne Miejsce Motoryzacyjne w Ratajach przy Chodzieży, w którym samochody używane z gwarancją można nabyć szybko i bezproblemowo.

W trakcie wieloletniej działalności obsługiwaliśmy klientów niemal z całej Polski. Wielokrotnie współpracowaliśmy także z zagranicznymi firmami oraz klientami indywidualnymi. Kontrahenci docenili profesjonalizm naszego zespołu, indywidualne podejście do każdej transakcji oraz kompleksową i zarazem błyskawiczną obsługę. Pełne zadowolenie klienta z dokonanego zakupu jest naszym najwyższym celem – z satysfakcją możemy przyznać, że oferowane przez nas usługi cieszą się ogromnym uznaniem w całym kraju.

Sprzedaż samochodów osobowych używanych
Wszystkie oferowane przez nas pojazdy poddawane są wnikliwej kontroli technicznej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu komfort i bezpieczeństwo. Oferty komisów samochodowych czy salonów nie zawsze odpowiadają rzeczywistym potrzebom klientów – dla nas jest to priorytet. Świadczymy kompleksowe usługi – począwszy od uzgodnień natury finansowej, skończywszy na ubezpieczeniu samochodu i jego serwisowaniu. Zajmujemy się także sprawną i profesjonalną likwidacją szkód powypadkowych.

All brands

Printin k a galley of type lorem Ipsum is simply dummy text of the and

Free Support

Printin k a galley of type lorem Ipsum is simply dummy text of the and

Dealership

Printin k a galley of type lorem Ipsum is simply dummy text of the and

Affordable

Printin k a galley of type lorem Ipsum is simply dummy text of the and

Vehicles In Stock
Dealer Reviews
Happy Customers
Awards
What Our Happy Clients say about us

Our Testimonial