Komis samochodowy koło Chodzieży

 

Jesteśmy firmą rodzinną z wielopokoleniową tradycją, która na rynku motoryzacyjnym działa już ponad 20 lat. W tym czasie wnikliwie obserwowaliśmy przemiany w sektorze handlu samochodami używanymi. Doskonale pamiętamy okres, w którym zakup auta był bardzo czasochłonny i wiązał się z wieloma uciążliwościami, na przykład z koniecznością opłacenia wysokiego cła. Z powodzeniem udało nam się stworzyć auto komis koło Chodzieży, w którym samochody używane z gwarancją można nabyć szybko i bezproblemowo.

W trakcie wieloletniej działalności obsługiwaliśmy klientów niemal z całej Polski. Wielokrotnie współpracowaliśmy także z zagranicznymi firmami oraz klientami indywidualnymi. Kontrahenci docenili profesjonalizm naszego zespołu, indywidualne podejście do każdej transakcji oraz kompleksową i zarazem błyskawiczną obsługę. Pełne zadowolenie klienta z dokonanego zakupu jest naszym najwyższym celem – z satysfakcją możemy przyznać, że oferowane przez nas usługi cieszą się ogromnym uznaniem w całym kraju.

Sprzedaż samochodów osobowych używanych

Wszystkie oferowane przez nas pojazdy poddawane są wnikliwej kontroli technicznej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu komfort i bezpieczeństwo. Oferty komisów samochodowych nie zawsze odpowiadają rzeczywistym potrzebom klientów – dla nas jest to priorytet. Od ponad dwudziestu lat świadczymy kompleksowe usługi – począwszy od uzgodnień natury finansowej, skończywszy na ubezpieczeniu samochodu i jego serwisowaniu. Zajmujemy się także sprawną i profesjonalną likwidacją szkód powypadkowych.