Firma Rodzinna Euro-Auto Stefaniak to salon aut używanych.
Naszym motto jest jakość i zaufanie

Nasza rodzina od pokoleń utrzymuje się i żyje z prowadzenia własnej działalności gospodarczej, głównie w dziedzinie handlu ale również i produkcji. Firma jest prowadzona z pokolenia na pokolenie. Pałeczkę i zapał do biznesu przejęliśmy od naszego dziadka. Na rynku motoryzacyjnym jesteśmy w całokształcie od 20lat. Dokładnie pamiętamy ciężkie czasy na rynku aut używanych, czasy składaków, kolejek na granicach, wysokie cło. Patrząc wstecz a na dzisiejsze realia sprzedaży aut używanych wydaje nam się że udało nam się stworzyć rodzinną firmę samochodową w której zakup auta nie jest czymś uciążliwym a spełnieniem marzeń w bezpiecznej i miłej atmosferze.

Cieszymy się dużą popularnością wśród Klientów dzięki profesjonalnej obsłudze, kulturze, podejścia do transakcji i pewności sprzedawanych aut. Oferowane przez nas auta są poddawane dokładnej kontroli technicznej dzięki czemu możemy zapewnić bezpieczeństwo i komfort naszym klientom i ich rodzinom spełniając przy tym ich motoryzacyjne marzenia. Jako profesjonaliści potrafimy rozpoznać oczekiwania Klientów i zapewnić im maksymalne zadowolenie z transakcji którymi zajmujemy się kompleksowo.

Uzgodnienie finansowe, ubezpieczenia lub sprzedaż auta nie potrwa dłużej niż filiżanka kawy. A kawę mamy znakomitą. Spektakularnie wyznaczamy trendy w swojej branży. Sprzedajemy, rejestrujemy, ubezpieczamy, serwisujemy samochody i likwidujemy szkody powypadkowe. Jako jedni z nielicznych w Polsce odważyliśmy się publikować w internecie video i pokazywać życie naszej firmy na co dzień co okazało się strzałem w dziesiątkę.

Sumą naszych działań jest obsługa Klientów z całej Polski jak i zagranicy. Od 2015 roku Euro-Auto trafiło do czołówki największych Dealerów Aut Używanych.
Stworzyliśmy dom samochodowy do którego Klienci wracają po kolejne auto, miejsce w którym każdy klient czuje się bezpiecznie i jest zadowolony z transakcji.