Klienci przyjeżdżając do nas po samochód, mogą również urozmaicić swój pobyt.

W okresie letnim możemy zaoferować chętnym przejazdy transportem wodnym, na jednym z naszych trzech jezior, ponieważ posiadamy własny sprzęt wodny oraz mamy uprawnienia sternika. Razem z naszymi przyjaciółmi jesteśmy gronem osób korzystających z aktywnego wypoczynku i relaksu nad wodą, kochamy przestrzeń i piękne krajobrazy, dlatego w miarę naszych możliwości jak najwięcej wolnego czasu staramy się spędzić w ten sposób.


Jeśli będą państwo zainteresowani kupnem sprzętu wodnego takiego jak łódka, jacht czy motorówka jesteśmy otwarci na wszelką pomoc.

Kolejnym ważnym dla nas hobby jest jazda konna. Posiadamy stajnie, gdzie jest możliwość podjęcia nauki jazdy konnej. Stajnie otaczają piękne tereny, które dają niezliczone możliwości zwiedzania okolicy na naszych koniach. Przygotowaliśmy również miejsce na organizowanie ognisk i imprez towarzyskich. Wybudowanie tej stani było jednym z naszych większych marzeń, bardzo cieszymy się z tego, że udało nam się to zrealizować, a jeśli przy tym uda nam się uszczęśliwić jeszcze kogoś,tym bardziej stwierdzamy, że warto to robić.


Miłość i pasję do tego sportu zaszczepił w nas dziadek,który ścigał się konno. Z kolei mój tata  hodował konie, a obecnie najmłodszy z rodziny Kacper odziedziczył wielki talent po dziadku i jeździ konno. W tej chwili jest zawodnikiem, który czynnie bierze udział w różnego rodzaju zawodach konnych - skacze przez przeszkody.

Klienci odwiedzający nas mają możliwość wyciszenia się i zrelaksowania po wyczerpującym dniu w specjalnie dla nich przygotowanym businessroomie.

Nasi kontrahenci mogą wypocząć na siłowni, w jacuzzi, saunie czy podczas gry w bilard.