Auto komis koło Budzynia – atrakcje

Naszym klientom oferujemy możliwość skorzystania z wielu miejscowych atrakcji, które umilają im pobyt i stwarzają możliwość połączenia transakcji z relaksem.  Nasz auto komis w wielkopolskim oferuje Państwu między innymi aktywny wypoczynek nad wodą w porze letniej. Gwarantujemy transport wodny na jednym z naszych trzech jezior. Posiadamy własny sprzęt wodny, a wielu członków naszego zespołu ma uprawnienia sternika. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu piękno wielkopolskiego krajobrazu oraz dołożymy wszelkich starań, aby wycieczka obfitowała w liczne atrakcje. Ponadto jeżeli zastanawiają się Państwo nad zakupem własnego jachtu, łódki lub motorówki, oferujemy swoją pomoc.


Stadnina koni nieopodal auto komisu w Budzyniu

Naszym rodzinnym hobby jest jazda konna. Prowadzimy stajnie, w ramach których umożliwiamy naukę jazdy konnej. Otoczone są one zewsząd pięknymi terenami, które można swobodnie zwiedzać na naszych koniach. Budowa tych stajni przez wiele lat była naszym największym marzeniem. Stworzyliśmy je przede wszystkim z myślą o Państwa potrzebach – aby auto komis koło Margonina zawsze był wspominany przez Państwa jak najmilej.

Oprócz aktywnego wypoczynku w porze letniej, oferujemy Państwu przez cały rok możliwość skorzystania z naszego business roomu. Po zakupie samochodu używanego koło Chodzieży bądź po innej transakcji z naszą firmą, mogą Państwo wyciszyć się i zrelaksować w przytulnym pomieszczeniu z ekskluzywnym wyposażeniem. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy siłownię, jacuzzi, saunę oraz stół bilardowy.