Preferujemy partnerstwo – dla Ciebie i Twojego pojazdu.


Jesteśmy odpowiedzialni za serwis i dostawy części do samochodów, a dzięki szerokiej palecie świadczeń serwisowych i oryginalnych części gwarantujemy, że Państwa pojazd będzie optymalnie serwisowany i naprawiany. Dla nas ważne jest, aby Państwa samochody były zawsze mobilne albo jak najszybciej takie się stały. Można powiedzieć, że Państwa mobilność to nasza ambicja.

Wiemy, że dla Państwa liczy się sprawność działania, dlatego w naszym serwisie szybko otrzymają Państwo termin naprawy lub wizyty w warsztacie.


Wykonamy dla Państwa kompleksowe prace przeglądowe i naprawcze – najlepiej wtedy, gdy Państwa pojazd akurat nie jest w użyciu. Dzięki temu mogą Państwo ograniczyć czas przestoju swojego auta.

Dzięki regularnym szkoleniom nasz personel warsztatowy jest zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami motoryzacyjnymi. Ta kompetencja działa na Państwa korzyść – również w razie nieplanowanej awarii nasi serwisanci w najkrótszym możliwym czasie przywrócą sprawność Państwa pojazdu.

Wszystko to jest podstawą dobrej, długotrwałej i opartej na obopólnym zaufaniu współpracy. Czy to przegląd, naprawa, czy usługa – jesteśmy stale do Państwa dyspozycji!

Istnieje możliwość serwisowania auta u nas po wygaśnięciu umowy gwarancyjnej.

Dlaczego warto?

Warto u nas serwisować auto ponieważ wiemy kim byli poprzedni właściciele, co było w aucie robione i prowadzimy skrupulatną dokumentację przeprowadzanych napraw. Dzięki temu że znamy to auto jest nam łatwiej je sprzedać w przyszłości a co za tym idzie uzyskać lepszą cenę dla Państwa.