Auto handel koło Piły – gwarancja

Nasz auto komis z Wielkopolski od 2009 roku udziela gwarancji na wszystkie zakupione samochody używane. Przed wystawieniem pojazdu na sprzedaż bardzo wnikliwie sprawdzamy jego sprawność. Jeżeli jednak w czasie trwania gwarancji okażą się konieczne jakiekolwiek naprawy, to dokonamy ich na swój koszt. Warto zaznaczyć, że udzielana przez nas gwarancja ma charakter firmowy, a nie zewnętrzny – tym samym ponosimy pełną odpowiedzialność z tego tytułu.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego gdy reklamowane są samochody używane z gwarancją, oferujemy szereg udogodnień. Przede wszystkim zajmujemy się bezzwłoczną naprawą takich pojazdów. Jeżeli zachodzi potrzeba sprowadzenia części, dokładamy wszelkich starań, aby zamienniki jak najszybciej pojawiły się w naszym serwisie. Ponadto oferujemy możliwość bezpłatnego skorzystania z samochodu zastępczego klientom, dla których zachowanie mobilności jest priorytetem.

Samochody używane z gwarancją na części

We współpracy z autoryzowanym serwisem marki Bosch udzielamy gwarancji na części samochodowe, których użyliśmy do naprawy auta. Stosowane przez nasz komis samochodowy koło Budzynia części są oryginalne lub pochodzą od renomowanych producentów tworzących wysokiej jakości zamienniki.

 

Gwarancja na samochody używane z Piły udzielana jest przez nas nawet na 24 miesiące. Na naprawy blacharsko-lakiernicze zawsze udzielamy aż 5-letniej gwarancji. Oferujemy trzy rodzaje gwarancji:

  • podstawową;
  • rozszerzoną;
  • Premium.

Więcej informacji pod numerem telefonu bądź mailem.