Komis samochodowy z wielkopolski – naprawy blacharsko-lakiernicze

Nasz auto komis koło Piły świadczy fachowe usługi z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych. Firmowy warsztat wyposażony jest w ramę naprawczo-pomiarową oraz inne profesjonalne narzędzia, dzięki którym możemy zagwarantować Państwu najwyższej jakości wykonanie. Nasi lakiernicy korzystają jedynie z produktów sprawdzonych marek, co sprawia, że efekty są zadowalające nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Zakupione u nas samochody używane z Piły i okolic mogą być, wedle Państwa uznania, odświeżone nową powłoką lakierniczą. Nasi lakiernicy posiadają znamienite kwalifikacje oraz długoletnie doświadczenie, które pozwalają im na świadczenie usług najwyższej jakości. Ponadto każdy samochód, który był poddawany przez nas naprawom blacharsko-lakierniczym, poddawany jest dodatkowym zabiegom zabezpieczającym przed korozją.

Gwarancja satysfakcji z wykonanych usług

 Jako jeden z nielicznych komisów samochodowych z Wielkopolski oferujemy szeroki wachlarz usług, które są niezbędne do zwiększenia walorów użytkowych oraz wizualnych samochodów. Wykorzystujemy jedynie części oryginalne oraz zamienniki, które pochodzą od sprawdzonych i uznanych na rynku producentów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wysoką jakość usługi można połączyć z dogodną dla klienta ceną.

Na Państwa życzenie wykonujemy dokumentację zdjęciową prac, które zostały wykonane w naszym warsztacie. Na wszystkie naprawy blacharsko-lakiernicze udzielamy pięcioletniej gwarancji oraz wystawiamy certyfikat „Pewne auto”.