Jako firma działająca na rynku od kilku lat jesteśmy widoczni w całym regionie można nas zobaczyć na bilbordach i folderach reklamowych. Posiadamy również auta firmowe z naszym logo, dzięki którym jesteśmy jeszcze bardziej rozpoznawani na rynku.

Bardzo często pojawiamy się w regionalnej prasie i radiu. Można o nas przeczytać w tygodniku chodzieżanin - staramy się dzielić z naszymi klientami nowościami w naszej firmie jak również na bieżąco informować ich o promocjach i atrakcjach przygotowanych dla nich.

Zauważył nas również magazyn motoryzacyjny, który ukazuję się w całej Polsce. Jest to magazyn otomoto kwartalnik dla sprzedawców, a w nim pojawiła się wypowiedź Karola Stefaniaka.

W regionie można o nas również usłyszeć w radiu Eska, a także można nas zobaczyć w telewizji Asta. W  wywiadzie dla tej telewizji staraliśmy się pokazać jak pracujemy oraz jak ważne dla nas jest to czym się zajmujemy i z jaką pasją do tego podchodzimy.

Dynamiczny rozwój współczesnych form komunikacji, a co się z tym wiąże większych możliwości dotarcia do szerszej grupy odbiorców spowodowała, że bardzo aktywnie nasza firma działa na Facebooku. Na tym portalu na bieżąco informujemy o naszych poczynaniach.


Bardzo cieszy nas opinia wszystkich klientów, przez co wpływa to na nasz rozwój.