Auto komis koło Wągrowca – pomoc w wyborze metody finansowania

Oferowane przez nas samochody używane z Piły i okolic przed sprzedażą sprawdzane są pod każdym kątem. Sprawia to, że nabywają Państwo pojazd bez żadnych usterek, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa na drogach. Od Państwa decyzji zależy sposób finansowania zakupu samochodu. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne doradztwo w tym zakresie.

 

Zapłata pełnej sumy, dogodne raty lub leasing – to Państwo wybieracie, które rozwiązanie jest dla Was najdogodniejsze. Nasza firma gwarantuje pełną transparentność transakcji oraz stabilne rozwiązania, które pozwolą Państwu spełnić motoryzacyjne marzenia.

Sprzedaż samochodów używanych w różnych wariantach

Nasz komis samochodowy z okolic Piły współpracuje z Getin Noble Bankiem oraz BNP Paribas. Dzięki temu partnerstwu jesteśmy w stanie Państwu zaoferować bardzo opłacalne rozwiązania kredytowe, które pozwolą na sfinansowanie zakupu dowolnych samochodów używanych z gwarancją. Nasi konsultanci oferują:

  • pomoc w wyborze kredytu dostosowanego do Państwa potrzeb i możliwości finansowych;
  • przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów;
  • dokładne i rzetelne wyjaśnienie wszystkich postanowień umownych.

 

Wszystkie formalności związane z zawarciem umowy kredytowej mogą Państwo załatwić w placówce naszej firmy. Nasz auto komis niedaleko Ujścia koło Piły zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Stawiamy na mało uciążliwą drogę formalną oraz kompleksową pomoc w zakresie finansowania samochodów.