Komis samochodowy koło Budzynia – likwidacja szkód

Nasz auto komis koło Chodzieży świadczy kompleksowe usługi dla wszystkich kierowców, którym zdarzył się wypadek komunikacyjny. Pomożemy Państwu w sprawnej likwidacji wszystkich szkód, które nastąpiły wskutek zdarzenia w ruchu drogowym.

Na Państwa wezwania przyjedziemy na miejsce zdarzenia i przetransportujemy uszkodzony samochód do naszej stacji. Zespół najlepszych fachowców z branży bezzwłocznie przystąpi do naprawy pojazdu. Nasz komis samochodowy z okolic Margonina sprowadzi wszystkie niezbędne części – zarówno oryginalne, jak i zamienniki pochodzące od renomowanych producentów. Naprawa samochodu nastąpi w bardzo szybkim czasie – zawsze jest on gotowy do odbioru we wcześniej uzgodnionym terminie.

Pomoc w sprawach formalnych

Wiemy, jak ważna jest wszechstronna pomoc klientom, którzy ponieśli szkodę wskutek wypadku komunikacyjnego. Dlatego na życzenie zajmujemy się również wszelkimi sprawami formalnymi. Nasz komis samochodowy blisko Chodzieży zgłosi szkodę do właściwego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. We współpracy z taką placówką dołożymy wszelkich niezbędnych starań, aby uszkodzony pojazd został przywrócony do dawnej sprawności.

 

Oferujemy również możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego. Wiemy, jak ważne dla wielu osób jest zachowanie mobilności, dlatego umożliwiamy wypożyczenie komfortowych modeli samochodów na czas naprawy powypadkowego auta. Dzięki temu skutki zdarzenia drogowego nie będą dla Państwa nadmiernie uciążliwe.

pzu uniqa warta hdi ergo hestia allianz